S C A N D I H O M E

Home configuration

Modelis
Rūpnīcas komplekts
Ārējā apdare
Iekšējā apdare
Kopsavilkums
141m2 mājas komplekts

SIA Scandi Home Latvia ražo koka karkasa mājas, izmantojot Somu siltināšanas tehnoloģiju. Rūpnīcas komplekts iekļauj sevī: ārsienu, iekšsienu, pārseguma, bēniņu, jumta paneļus, ka arī paneļu piegāde 30km rādiusā no Rīgas.

Price: 35900 EUR

Back

Mūsu mājam mēs rekomendējam uzbūvēt siltinātas pamatu plātnes, kuru veidojam ar 150mm XPS siltinājumu pēc Skandināvijas tehnoloģijas. Pamatu cenā ir iekļauts: pamatu siltinājums, cokola apdare, stiegrojums, betons, pagaidu veidnes. Zemes darbu apjoms nav iekļauts un tiek skaņots atsevišķi, atkarībā no Pasūtītāja zemes gabala ģeoloģijas izpētes rezultātiem.

Price: EUR

Skārda jumts, kas ir rūpnieciski ražota konkrētam mājas projektam. Cenā iekļauj materiālu, darbu, koka latojumu jumtam, teknes, notekas.

Price: EUR

1. Standartā tiek piedāvāta fasādes apdare ar koka dēlīšiem, kas ir krāsoti Jūsu izvēlētā RAL tonī. Cenā ir iekļauts fasādes latojums, fasādes dēlīši, ka arī to uzstādīšana. Uz pieprasījumu ir iespējams māju aprīkot ar citu fasādes materiālu pēc Pasūtītāja izvēles.
2. Kā opcija - specializētie fasādes paneļi, kas ir krāsoti Jums nepieciešamā tonī. Pastāv variants to kombinēt ar vagondēlīšiem.

Price: EUR

1. Energo-efektīvie plastikata logi. Kā opciju tos var aizvietot ar citu modeli.
2. Mājas viesistabas sienas daļa - lielā (21m2) stikla vitrīna, kas ir izgatavota uz koka karkasa pamata un iekļauj sevī 3-stiklu paketes, kas nodrošina siltu un komforta atmosfēru mājā ar perfektu skatu uz ārpusi.
3. Lai nodrošināt izeju uz terasi - ir iespējams izveidot pilnstikla durvis, kas būs vienā līmenī ar stikla vitrīnu.
4. Energo-efektīvas ārdurvis, krāsots Jūsu izvēlētā RAL tonī.

Price: EUR

Total price: 35900 EUR

Please fill out all the fields!

1. MDF paneļi ir rūpnieciski ražoti, nodrošina ātru uzstādīšanas laiku un ilgmužību. Uz griestiem tiek uzstādīti dekoratīvie fibrolīta paneļi. Sanmezgli uz sienām un grīdas ir aprīkoti ar flīzēm. MDF paneļu un fibrolīta krāsa var būt pielagota Jūsu vajadzībām.
2. Klasiskā reģipšu apdare: 2 slāņi uz sienām, 1 uz griestiem, špaktelēšana un krāsošana; Process ir garāks, jo prasa vairāk laika uz uzstādīšanu un krāsošanu. Krāsas - personalizējamas Pasūtītāja vajadzībām.

Price: EUR

Lai Jūsu mājā būtu elektrības maģistrālie tīkli, sadales skapis, rozetes un slēdži - varam visu šo iebūvēt būvniecības fāzē un laicīgi iestrādāt sienās un griestos. Cenā nav iekļautas gala iekārtas (lampas), to Pasūtītājs izvēlas pats, atbilstoši gaumei un prasībām.

Price: EUR

1. Santehnikas sadaļa: iekšējas ūdens un kanalizācijas maģistrāļu izveide, komutācija līdz gala iekārtām. Gala iekārtas nav iekļautas.
2. Pamatu inženierkomunikācijas (ŪKT) - tiek instalēta pamatu izveides stadijā un iekļauj sevī maģistrālus ŪKT tīklus, lai nodrošināt mājas pieslēgumu pie ārējiem tīkliem.

Price: EUR

Sakarā ar to, ka māja ir energo-efektīvā, tai ir nepieciešama mūsdienīga un efektīva gaisa ventilācijas sistēma. Piedāvājam iestrādāt atbilstošās jaudas centralizētu rekuperācijas iekārtu ar gaisavadu izvilkšanu mājas bēniņos un to siltināšanu.

Price: EUR

Total price: 35900 EUR

Please fill out all the fields!

141m2 mājas komplekts

Dzīvojamā platība

m2

Garāža

m2

Terase

m2

141m2 dzīvojama māja ar 2 guļamistabām, atsevišķu guļamistabu ar garderobi, 48m2 viesistabu ar augstājiem griestiem un 2 sanmezgliem

Factory kit

141m2 mājas komplekts

Outside

Inside

Papildus pakalpojumi

2800 EUR

1500 EUR

Total price:

EUR

EUR / m2


Name

Surname:

E-mail: